Home Genel Ekşi Sözlük Yazarının Seçim Sabahı Ak Partilileri İşten Çıkardığı İddiası

Ekşi Sözlük Yazarının Seçim Sabahı Ak Partilileri İşten Çıkardığı İddiası

417
0
ekşi sözlük yazarı

Bugün bir sosyal medya kullanıcısı olan “medya adamı”, Twitter hesabından paylaştığı bir gönderide Ekşi Sözlük yazarının İslam düşmanı paylaşım yaptığını iddia etmişti.

Ekşi Sözlük yazarı olan “ravagex” adlı kullanıcının seçim sabahı Ak Partilileri işten çıkardığını ifade eden bir paylaşım yaptığı iddiası doğrudur.

Ekşi Sözlük yazarı olan “ravagex” adlı kullanıcının “25 haziran 2018 sabahı hissedilenler” başlığı altında yazdıkları şöyle:

“sabah ilk iş akp militanı olduğunu bildiğim 17 kişiyi sorgusuz sualsiz işten çıkardım. belgeleri önlerine verip yalvar yakar acımadan imzayı çaktım. tam olatak niye gittiklerinin bilincindeydi orospu çocukları.

ve sizi temin edebilirim ki her birinin kalabalık aileleri, 1 sene kalmış sigortaları, hasta yakınları vardı. ve şimdi hepsi açlıktan geberecekler ve bende gülerek izleyeceğim. bunu herkes kendi istedi. dün dombra çalarak havaya ateş ederek son mutluluğunu yaşadı bu 17 ibne, şimdi ölen yaşlılara çaresizce ilaç arayarak, asla bulamayacakları ve en iyisi kan kusarak en fazla 50tl alacakları işlerde çalışarak çocuğunun okul taksitlerini yetiştirerek gece aç yatacaklar.

hepsi iyi kazanıyorlardı hatta bazıları ev araba okul taksidine bile girmişti. ben de böyle bir insan değildim, her birine saygı gösterdim seçimlerine karşı ama artık yeter bu kadarı da fazla. madem tarafsın o zaman kabulleneceksin bazı şeyleri.

acılarıyla gülerek eğleneceğim artık. cehenneme iyi yolculuklar hepinize.

not : 5 ne mal olduğunu bildiğim kiracımın da kiralarına %4zam geldi ve bu emlakçıma da yansıyacak. geberin, hani diyordunız ya, ya sike sike ödeyeceksiniz ya da sktir olup gideceksiniz.”

ekşi sözlük yazarı

Editörün Notu: Ekşi Sözlük’te böyle bir yazı yazıldığı doğrudur fakat yazılanların gerçek olup olmadığı belli değildir.

yüzde 100 dogrula.org doğruluk yüzdesi %100

Kaynaklartwitter, eksisozluk.com, medyaadami

[Total: 4    Average: 4.8/5]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

*